| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Plotis | 230 cm |
| Gylis | 108 cm |
| Aukštis | 84 cm |
| Sėdimos dalies aukštis | 44 cm |
| Miegama dalis | 140×200 cm |
| Gamintojo šalis | Lietuva |
| Svoris | 88 kg |
Pocket spyruoklės sėdimojoje dalyje užtikrina stabilų ir patogų sėdėjimą, bei miegojimą.