| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Aukštis | 87 cm |
| Plotis | 216 cm |
| Gylis | 106 cm |
| Miegama dalis | 140×200 cm |
| Audiniai | A, B, C, D |
| Sėdimos dalies aukštis | 46 cm |
| Gamintojo šalis | Lietuva |
Flexy – itin patogi trijų sėdimų vietų sofa su miegama funkcija. Yra erdvi patalynės dėžė, miegama dalis išskleidžiama lengvai. Komfortą sėdėti ir miegoti suteikia kišeninės spyruoklės bei didesnis nei standartinis sėdimosios dalies gylis. Flexy puikiai tiks nedidelėms svetainėms ar darbo kambariui. Atlošinės pagalvės nepritvirtintos, jas nuėmus – vienam asmeniui patogu miegoti ir neišskleidus sofos.