| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Aukštis | 84 cm |
| Plotis | 202 cm |
| Gylis | 104 cm |
| Miegama dalis | 144×200 cm |
| Audiniai | A, B, C, D |
| Sėdimos dalies aukštis | 44 cm |
| Gamintojo šalis | Lietuva |
Buddy – minimalistinio skandinaviško dizaino, funkcionali miegama sofa. Erdvę taupantis modelis be porankių, elegantiškos metalo kojelės suteiks modernumo bei subtilumo. Komfortą sėdėti ir miegoti suteikia kišeninės spyruoklės bei didesnis nei standartinis sėdimosios dalies gylis.