| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Aukštis | 87 cm |
| Plotis | 202 cm |
| Gylis | 100 cm |
| Sėdimos dalies aukštis | 46 cm |
| Miegama dalis | 140×200 cm |
| Audiniai | A, B, C, D |
| Gamintojo šalis | Lietuva |
Sleepy – minimalistinio skandinaviško dizaino, funkcionali miegama sofa. Erdvę taupantis modelis be porankių, elegantiškos medžio masyvo kojelės suteiks jaukumo bei subtilumo. Komfortą sėdėti ir miegoti suteikia kišeninės spyruoklės bei didesnis nei standartinis sėdimosios dalies gylis.