| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Aukštis | 89 cm |
| Plotis | 255 cm |
| Gylis | 155 cm |
| Sėdimos dalies aukštis | 46 cm |
| Audiniai | A, B, C, D |
| Miegama dalis | 180×200 cm |
| Gamintojo šalis | Lietuva |
Sweet sofa, tai tikra jaukumo oazė jūsų namuose. Nestandartiškai gili sėdimoji dalis leidžia patogiai įsitaisyti, o plunksnų užpildas suteikia minkštumo ir purumo pojūtį. Tai masyvi, tvirta ir ilgaamžė sofa, tačiau kartu ji išlieka jauki ir kviečianti atsipalaiduoti. Sweet kolekcijos sofos gali būti ir be miegamosios funkcijos. Jas rasite skiltyje prie sofų.