| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Plotis | A. 214 cm B. 222 cm C. 250 cm |
| Gylis | 106 cm |
| Aukštis | 82 cm |
| Sėdimos dalies gylis | 52 cm |
| Sėdimos dalies aukštis | 42 cm |
| Miegama dalis | 140×200 cm |
| Gamintojo šalis | Lietuva |
Baltic sofa-lova – stilingas pasirinkimas, derinantis modernų dizainą ir praktiškumą. Trijų skirtingų porankių pasirinkimai leidžia pritaikyti sofą pagal jūsų erdvę ir poreikius. Kompaktiška, patogi ir funkcionali – ji taps jaukiu akcentu jūsų namuose.