| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 300 cm |
| Gylis | 117/186 cm |
| Sėdimos dalies aukštis | 42 cm |
| Miegama dalis | 160×244 cm |
| Gamintojo šalis | Lietuva |
| Audiniai | A, B, C, D |
Sofa-lova, kuri apgaubia jaukumu ir prabanga. Ypatingo dizaino siuvinys, nestandartinio gylio sėdimoji dalis – tobula vieta atsipalaiduoti, o patalynės dėžė ir erdvi miegamoji dalis kuria harmoningą praktiškumo ir estetikos sintezę.