| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Aukštis | 84 cm |
| Plotis | 202 cm |
| Gylis | 104 cm |
| Miegama dalis | 144×202 cm |
| Audiniai | A, B, C, D |
| Sėdimos dalies aukštis | 44 cm |
| Gamintojo šalis | Lietuva |
Friendly – minimalistinio skandinaviško dizaino, funkcionali miegama sofa. Erdvę taupantis modelis be porankių, elegantiškos medžio masyvo kojelės suteiks jaukumo bei subtilumo. Komfortą sėdėti ir miegoti suteikia kišeninės spyruoklės bei didesnis nei standartinis sėdimosios dalies gylis.