| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Aukštis | 83 cm |
| Plotis | 158 cm |
| Gylis | 96 cm |
| Sėdimos dalies aukštis | 46 cm |
| Miegama dalis | 140×200 cm |
| Audiniai | A, B, C, D |
| Gamintojo šalis | Lietuva |
Smarty – kompaktiška, erdvę taupanti sofa lova. Puikiai tiks darbo kambariui ar kaip papildoma miegama vieta kitose Jūsų namų erdvėse. Kišeninių spyruoklių dėka miegoti ir sėdėti itin patogu.