| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 294 cm |
| Gylis | 115/220 cm |
| Sėdimos dalies aukštis | 42 cm |
| Miegama dalis | 140×220 cm |
| Gamintojo šalis | Lietuva |
| Audiniai | A, B, C, D |
Melody įkūnija harmoniją tarp modernaus dizaino, elegancijos ir jaukumo. Subtili modernumo detalė – stambus kantas, kuris suteikia jos dizainui charakterio ir tarsi apsaugo jaukumo oazę, kviesdamas pasinerti į ramybės ir stiliaus harmoniją.