| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Aukštis | 84/103 cm |
| Plotis | 246 cm |
| Gylis | 110/120 cm |
| Sėdimos dalies aukštis | 42 cm |
| Miegama dalis | 140×190 cm |
| Audiniai | A, B, C, D |
| Gamintojo šalis | Lietuva |
Sofa-lova, kuri apgaubia jaukumu ir prabanga. Ypatingo dizaino siuvinys, reguliuojamo gylio sėdimoji dalis, bei atlošo aukštis – tobula vieta atsipalaiduoti.