SMARTY – kompaktiška ir funkcionali sofa-lova, tinkanti mažesnėms erdvėms. Puikus pasirinkimas darbo kambariui ar kaip papildoma miegama vieta svečiams. Nors sofa neužima daug vietos, išskleidus patogiai išsimiega du asmenys. Kišeninių spyruoklių mechanizmas užtikrina komfortą tiek sėdint, tiek miegant. Aptraukta Firenze 01 audiniu.
| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Plotis | 150 cm |
| Gylis | 96 cm |
| Aukštis | 83 cm |
| Sėdimos dalies gylis | 60 cm |
| Sėdimos dalies aukštis | 43 cm |
| Miegama dalis | 200×140 cm |
| Gamintojo šalis | Lietuva |