| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Aukštis | 83 cm |
| Plotis | 360 cm |
| Gylis | 93 cm |
| Sėdimos dalies aukštis | 43 cm |
| Sėdimos dalies gylis | 57 cm |
| Audiniai | A, B, C, D |
| Gamintojo šalis | Lietuva |
Sofą Lounge kūrėme Jūsų jaukioms popietėms su šeima ar ilgiems vakarams draugų rate. Jūsų pačių fantazijos dėka iš Lounge modulių susidėliosite sau ir savo erdvei tinkamiausią kompoziciją.