Smarty – kompaktiška, erdvę taupanti sofa lova. Puikiai tiks darbo kambariui ar kaip papildoma miegama vieta kitose Jūsų namų erdvėse. Nors sofa nedidelė, joje puikiai sutilps išmiegoti du asmenys. Kišeninių spyruoklių dėka miegoti ir sėdėti itin patogu.
Gobelenas Firenze 01, samanų spalvos bouckle
| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Plotis | 150 cm |
| Gylis | 96 cm |
| Aukštis | 83 cm |
| Sėdimos dalies gylis | 60 cm |
| Sėdimos dalies aukštis | 46 cm |
| Miegama dalis | 140×200 cm |
| Gamintojo šalis | Lietuva |