Patogus ir greitas pasiruošimas miegui – išskleidžiama vienu rankos judesiu.
Padidinto elastingumo porolonas pagalvėse užtikrins komfortišką bei ergonomišką sėdėjimą, o Pocket spyruoklių čiužinys leis jums ar jūsų svečiams patogiai išsimiegoti.
Gobelenas Loop 03
| Požymiai | Vertė |
|---|---|
| Plotis | 276 cm |
| Gylis | 96/172 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Sėdimos dalies gylis | 52/130 cm |
| Sėdimos dalies aukštis | 46 cm |
| Miegama dalis | 200x160x14 cm |
| Gamintojo šalis | Lietuva |