Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Naršydami toliau Jūs sutinkate su slapukų naudojimosi taisyklėmis. Privatumo politika

Kokios sofos Jums iš tikro reikia?

     Iš begalės gamintojų ir daugybės modelių tinkamą sofą išsirinkti tikrai sudėtinga. Yra keletas klausimų, į kuriuos atsakę, susiaurinsite paiešką.
     Jei kalbame apie svetainės erdvę, kuriai ieškote sofos, tuomet pirmasis klausimas, kuris jums perpus susiaurins paieškos sritį – ar sofa turi turėti miegamą funkciją? Jei dvejojate, tuomet suskaičiuokite, kiek kartų per metus bus naudojama miegama sofos dalis. Jeigu ji reikalinga tik kartą į pusmetį atvyksiantiems svečiams, tuomet ar verta dėl svečių pirkti sofą, kuria naudositės Jūs? Ir ne du kartus į metus, o kasdien daugybę kartų. Ant sofos mes ilsimės, bendraujame, leidžiame ne tik darbo dienų vakarus, bet ir savaitgalio rytus ar net ištisas dienas, kai orai nekelia noro kur nors vykti. Sofa – tai baldas, skirtas Jūsų, ne svečių gyvenimui. Be to, sofos, neturinčios miegamos funkcijos yra daug grakštesnės, subtilesnės ir gali būti ne tik funkcinis baldas, bet ir Jūsų namų puošmena! Tikriausia atsakymas bus – neverta ieškoti sofos, tinkančios svečiams. Verta rasti sofą sau ir savo namams. Jeigu jau nuspręsta sofą rinktis be miegamos funkcijos, tuomet likę momentai, padėsiantys išsirinkti sofą yra jos dydis, konstrukcija ir, žinoma, audinys. Išmatavus Jūsų svetainės erdvę, žinosite maksimalų sofos ilgį ir plotį – tai smarkiai sukonkretins Jums tinkamos sofos paieškas. Apdairiai numatykite ir sofos konstrukciją, jei tai bus kampinė sofa ar susidarys iš keleto dalių, kad neužstatytumėte praėjimų, neužstotumėte vitrininių langų šviesos ir būtų tiesiog patogu prieiti ten, kur bus dažnai vaikščiojama visoje svetainėje. Galiausiai lieka išsirinkti audinį, kuris ne tik derėtų visoje Jūsų svetainės spalvų paletėje, bet ir būtų lengvai prižiūrimas bei patvarus.
     Na o jei ant sofos bus miegama dažniau nei porą kartų metuose, belieka išsirinkti mechanizmą ir sofos modelį. Jei renkatės sofą itin dažnam ar net kasdieniam miegui, praktiškiausias ir komfortiškiausias pasirinkimas rinktis gaminius, išskleidžiamus vienu rankos judesiu. Jūs akimirksniu pasiruošite miegui bei turėsite sofą, prilygstančią miegamojo lovai. Jeigu sofa reikalinga ne tokiam dažnam miegui, galima rinktis paprastesnį mechanizmą, kuris bus išskleidžiamas nuo sofos nuimant atlošines ir sėdynių pagalves. Tokių sofų kaina daug prieinamesnė nei anksčiau aptartų, todėl Jums nereiks investuoti į gerą mechanizmą, kuriuo nesinaudosite itin dažnai. Galiausiai galite rinktis sofą-lovą, skirtą itin retam miegui – su iš po sofa ištraukiama pristatoma lovele. Labai patogus variantas, nes lovelė vizualiai nematoma, o norint sofą paruošti miegui, tereikia ją ištraukti ir pastatyti. Be to, tokią lovelę galima naudoti nebūtinai pristūmus prie lovos, ji puikiai atliks savo funkciją ir pastatyta viena.
     Taigi, ar Jums tikrai reikia miegamos sofos funkcijos?