Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Naršydami toliau Jūs sutinkate su slapukų naudojimosi taisyklėmis. Privatumo politika

Pagrindinės miegamų sofų kategorijos

     Jeigu nusprendėte ieškoti sofos su miegam funkcija, tuomet pirmiausia derėtų išsiaiškinti, kaip dažnai bus naudojamasi šita miegojimo funkcija.
     Svarbus ir atsakingas momentas – išsirinkti miegamos funkcijos mechanizmą. Ir, žinoma, sofos modelį. Jei renkatės sofą itin dažnam ar net kasdieniam miegui, praktiškiausias ir komfortiškiausias pasirinkimas rinktis gaminius, išskleidžiamus vienu rankos judesiu. Jūs akimirksniu pasiruošite miegui bei turėsite sofą, prilygstančią miegamojo lovai. Jeigu sofa reikalinga ne tokiam dažnam miegui, galima rinktis paprastesnį mechanizmą, kuris bus išskleidžiamas nuo sofos nuimant atlošines ir sėdynių pagalves. Tokių sofų kaina daug prieinamesnė nei anksčiau minėtų, todėl Jums nereiks investuoti į gerą mechanizmą, kuriuo nesinaudosite itin dažnai. Galiausiai galite rinktis sofą-lovą, skirtą itin retam miegui – su iš po sofa ištraukiama pristatoma lovele. Labai patogus variantas, nes lovelė vizualiai nematoma, o norint sofą paruošti miegui, tereikia ją ištraukti ir pastatyti. Be to, tokią lovelę galima naudoti nebūtinai pristūmus prie lovos, ji puikiai atliks savo funkciją ir pastatyta viena.
     Taigi, miegosite dažnai ar retai? Ar kas dieną? Taip ir suskirstytos mūsų miegamos sofos – kad išsirinkti būtų paprasta ir lengva!