Atsiliepimai - UAB Hovden

Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Naršydami toliau Jūs sutinkate su slapukų naudojimosi taisyklėmis. Privatumo politika

Atsiliepimai

Gamintojas
rating

Labai aukštos kokybės baldai. Atradau šį gamintoją netikėtai, ir manau draugausim dar ne kartą. Įsigijau dvi sofas-puikiai tarnauja, praktiškos, labai komfortiškos. Modeliai šiuolaikiški. Džiaugiuosi parinktais - parekomenduotais audiniais. Komplimentas dar už aptarnavimo kokybę. Ačiū !!!

Minkštas kampelis
rating
Labai elegantiškas minkštas kampelis. Patogus, jaukus. Išsiskiria aukšta kokybe ir labai lengva priežiūra.
Puikūs baldai
rating
Džiaugiuosi atradęs puikių baldų parduotuvę - geras kokybės ir kainos santykis. Didelis dėkui klientų aptarnavimo vadybininkei Astai už pagalbą! ;)
Nuoširdžiai rekomenduoju!
rating

Ieškojome sofos su miegojimo mechanizmu ir tik "Hovden" pasiūlė patogią ir sėdėti, ir miegoti sofą. Viskas buvo priderinta prie mūsų poreikių, pagaminta itin greitai, galutinis rezultatas viršijo lūkesčius. Džiaugiamės, kad su draugų rekomendacija pasirinkome būtent šią įmonę!

Sofa
rating
Esame dėkingi Astai už malonų ir šiltą aptarnavimą, pagalbą renkantis sofą bei lūkesčių išpildymą. Didžiausios rekomendacijos. Puikus kainos ir kokybės santykis.
Rekomendacija
rating
Labai rekomenduoju šiuos gamintojus, visas procesas buvo sklandus ir malonus, nuo priėmimo parduotuvėje iki baldų atvykimo. Bendravimas ir profesionalus, ir šiltas, patarimai naudingi, baldai gražūs ir kokybiški.
Sofa
rating
Labai manlonus ir šiltas bendravimas. Šauniai patarė dėl audinių. Puiki ir patogi sofa. Labai labai džiaugiamės ir tikrai rekomenduojame!
Sofa Monza
rating
Labai aukštos kokybės elegantiški ir patogūs baldai, iki smulkmenų apgalvotos detalės, esu labai patenkinta rezultatu. Esu dėkinga vadybininkei Astai už malonų ir profesionalų bendravimą. Baldai buvo pagaminti ir pristatyti laiku, viskas buvo itin saugiai ir tvarkingai supakuota, o baldų sumontavimas nesudėtingas.
Kokybė ir aukšto lygio aptarnavimas!
rating
Labai maloniai nustebinta ne tik kokybiškais ir nuostabaus dizaino baldais, bet ir labai aukšto lygio aptarnavimu! Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokių atsakingų gamintojų! Kurie vertina savo klientą, jeigu kažkas netaip mato ir girdi. Sakyčiau pranoko lūkesčius!!
Sofa
rating
Atradau gamintoją netikėtai ir labai apsidžiaugiau radusi sofą su miegamu mechanizmu, kurios norėjau jau daug metų. Sužavėjo malonus bendravimas ir nuoširdus noras padėti visais klausimais. Baldas nuostabus. Ačiū, Asta:)
Sofa
rating
Likome labai patenkinti kampine sofa, kurią mums padėjo išsirinkti Asta, atsižvelgdama į mūsų poreikius. Operatyvumas ir malonus bendravimas paliko labai gerą įspūdį. Nuoširdžiai dėkojame už pagalbą ir drąsiai rekomenduojame kitiems!
Sofa
rating
Tik geriausia atsiliepimai, pradedant konsultanto patarimais renkant preke salone, baigiant pristatymu ir surinkimu, kuris buvo labai paprastas. Sofa labai patogi ir kokybiska! Rekomenduoju!!!)
Aukščiausio lygio aptarnavimas ir kokybė
rating
Renkantis sofą jau buvome girdėję, o ir patys netrukus įsitikinome, kad "Hovden" baldai stilingi, elegantiško dizaino, patogūs, kokybiški, tai tarsi užtikrino ir "Hovden" vardas. Ir tikrai nenusivylėme! Gavome puikią sofą. Tačiau vyšnia ant torto buvo fantastiškas aptarnavimas, pagalba salone renkantis sofą ar dešimtą kartą perklausiant dėl modelio, spalvų, detalių, o taip pat ir vėliau, kai kilo klausimų po įsigijimo praėjus 2 metams. Šitam gamintojui tikrai pirmiausia rūpi klientas ir mes tai patyrėme. Labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje turime tokio aukšto lygio servisą. Ačiū "Hovden" komandai!