Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Naršydami toliau Jūs sutinkate su slapukų naudojimosi taisyklėmis. Privatumo politika

//

Atsiliepimai

Gamintojas
rating

Labai aukštos kokybės baldai. Atradau šį gamintoją netikėtai, ir manau draugausim dar ne kartą. Įsigijau dvi sofas-puikiai tarnauja, praktiškos, labai komfortiškos. Modeliai šiuolaikiški. Džiaugiuosi parinktais - parekomenduotais audiniais. Komplimentas dar už aptarnavimo kokybę. Ačiū !!!

Minkštas kampelis
rating
Labai elegantiškas minkštas kampelis. Patogus, jaukus. Išsiskiria aukšta kokybe ir labai lengva priežiūra.
Puikūs baldai
rating
Džiaugiuosi atradęs puikių baldų parduotuvę - geras kokybės ir kainos santykis. Didelis dėkui klientų aptarnavimo vadybininkei Astai už pagalbą! ;)
Nuoširdžiai rekomenduoju!
rating

Ieškojome sofos su miegojimo mechanizmu ir tik "Hovden" pasiūlė patogią ir sėdėti, ir miegoti sofą. Viskas buvo priderinta prie mūsų poreikių, pagaminta itin greitai, galutinis rezultatas viršijo lūkesčius. Džiaugiamės, kad su draugų rekomendacija pasirinkome būtent šią įmonę!

Sofa
rating
Esame dėkingi Astai už malonų ir šiltą aptarnavimą, pagalbą renkantis sofą bei lūkesčių išpildymą. Didžiausios rekomendacijos. Puikus kainos ir kokybės santykis.
Rekomendacija
rating
Labai rekomenduoju šiuos gamintojus, visas procesas buvo sklandus ir malonus, nuo priėmimo parduotuvėje iki baldų atvykimo. Bendravimas ir profesionalus, ir šiltas, patarimai naudingi, baldai gražūs ir kokybiški.