Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Naršydami toliau Jūs sutinkate su slapukų naudojimosi taisyklėmis. Privatumo politika

     Jau 75-erius metus „Hovden“ baldus savo namams renkasi Šiaurės šalių gyventojai. Mūsų sofos vis dar gaminamos rankomis, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę bei rūpinantis kokybiškomis, atidžiai parenkamomis žaliavomis.

      Mes siekiame modernumo ir laiko patikrintų tradicijų dermės. Norime, jog apsisprendę įsigyti mūsų sofą jaustumėtės užtikrintai. Kad patikėtumėte mums pasirūpinti Jūsų išsirinktu baldu ir mėgautumėtės rezultatu – komfortu, skandinavišku dizainu ir kokybe. Tikime, jog gera sofa ne tik puikiai atrodo, yra patogi sėdėti, bet ir išlaiko šias savybes ilgą laiką. Minkštų baldų gamyba yra mūsų verslas jau 75-erius metus. Mes esame užtikrinti tuo, ką gaminame Jūsų namams.

      Įmonė „Hovden“ Jus kviečia drąsiai klausti visko, kas padėtų suprasti, jog tinkamiausią sofą savo namams rasite pas mus. Leiskite padėti išsirinkti baldą, kuriame per mūsų gyvavimo metus dera ilgaamžiškumas, funkcionalumas, paprastumas ir subtilumas. Įsileiskite į savo namus skandinavišką stilių!

      

     Įprasti gamybos terminai trunka 4-5 savaitės, individualiu atveju, jei keičiasi užsakymo pagaminimo terminas, klientas informuojamas asmeniškai. Įsigijus sofą iš ekspozicijos (Išparduotuvės), pristatymas trunka 2-4 dienas po apmokėjimo.