Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Naršydami toliau Jūs sutinkate su slapukų naudojimosi taisyklėmis. Privatumo politika

Atsiliepimai

Puikus gamintojas
rating

Labai aukštos kokybės baldai. Atradau šį gamintoją netikėtai, ir manau draugausim dar ne kartą. Įsigijau dvi sofas-puikiai tarnauja, praktiškos, labai komfortiškos. Modeliai šiuolaikiški. Džiaugiuosi parinktais - parekomenduotais audiniais. Komplimentas dar už aptarnavimo kokybę. Ačiū !!!

Minkštas kampelis
rating
Labai elegantiškas minkštas kampelis. Patogus, jaukus. Išsiskiria aukšta kokybe ir labai lengva priežiūra.
Puikūs baldai
rating
Džiaugiuosi atradęs puikių baldų parduotuvę - geras kokybės ir kainos santykis. Didelis dėkui klientų aptarnavimo vadybininkei Astai už pagalbą! ;)
Nuoširdžiai rekomenduoju!
rating

Ieškojome sofos su miegojimo mechanizmu ir tik "Hovden" pasiūlė patogią ir sėdėti, ir miegoti sofą. Viskas buvo priderinta prie mūsų poreikių, pagaminta itin greitai, galutinis rezultatas viršijo lūkesčius. Džiaugiamės, kad su draugų rekomendacija pasirinkome būtent šią įmonę!

Sofa
rating
Esame dėkingi Astai už malonų ir šiltą aptarnavimą, pagalbą renkantis sofą bei lūkesčių išpildymą. Didžiausios rekomendacijos. Puikus kainos ir kokybės santykis.
Rekomendacija
rating
Labai rekomenduoju šiuos gamintojus, visas procesas buvo sklandus ir malonus, nuo priėmimo parduotuvėje iki baldų atvykimo. Bendravimas ir profesionalus, ir šiltas, patarimai naudingi, baldai gražūs ir kokybiški.
Sofa
rating
Labai manlonus ir šiltas bendravimas. Šauniai patarė dėl audinių. Puiki ir patogi sofa. Labai labai džiaugiamės ir tikrai rekomenduojame!
Sofa Monza
rating
Labai aukštos kokybės elegantiški ir patogūs baldai, iki smulkmenų apgalvotos detalės, esu labai patenkinta rezultatu. Esu dėkinga vadybininkei Astai už malonų ir profesionalų bendravimą. Baldai buvo pagaminti ir pristatyti laiku, viskas buvo itin saugiai ir tvarkingai supakuota, o baldų sumontavimas nesudėtingas.
Kokybė ir aukšto lygio aptarnavimas!
rating
Labai maloniai nustebinta ne tik kokybiškais ir nuostabaus dizaino baldais, bet ir labai aukšto lygio aptarnavimu! Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokių atsakingų gamintojų! Kurie vertina savo klientą, jeigu kažkas netaip mato ir girdi. Sakyčiau pranoko lūkesčius!!
Sofa
rating
Atradau gamintoją netikėtai ir labai apsidžiaugiau radusi sofą su miegamu mechanizmu, kurios norėjau jau daug metų. Sužavėjo malonus bendravimas ir nuoširdus noras padėti visais klausimais. Baldas nuostabus. Ačiū, Asta:)
Sofa
rating
Likome labai patenkinti kampine sofa, kurią mums padėjo išsirinkti Asta, atsižvelgdama į mūsų poreikius. Operatyvumas ir malonus bendravimas paliko labai gerą įspūdį. Nuoširdžiai dėkojame už pagalbą ir drąsiai rekomenduojame kitiems!
Sofa
rating
Tik geriausia atsiliepimai, pradedant konsultanto patarimais renkant preke salone, baigiant pristatymu ir surinkimu, kuris buvo labai paprastas. Sofa labai patogi ir kokybiska! Rekomenduoju!!!)
Aukščiausio lygio aptarnavimas ir kokybė
rating
Renkantis sofą jau buvome girdėję, o ir patys netrukus įsitikinome, kad "Hovden" baldai stilingi, elegantiško dizaino, patogūs, kokybiški, tai tarsi užtikrino ir "Hovden" vardas. Ir tikrai nenusivylėme! Gavome puikią sofą. Tačiau vyšnia ant torto buvo fantastiškas aptarnavimas, pagalba salone renkantis sofą ar dešimtą kartą perklausiant dėl modelio, spalvų, detalių, o taip pat ir vėliau, kai kilo klausimų po įsigijimo praėjus 2 metams. Šitam gamintojui tikrai pirmiausia rūpi klientas ir mes tai patyrėme. Labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje turime tokio aukšto lygio servisą. Ačiū "Hovden" komandai!
SCANDINAVIAN TOUCH
rating
Atradome šį tiekėją netikėtai, kai viskas prasidėjo nuo ypatingai malonaus aptarnavimo parduotuvėje, o pasibaigė aukštos kokybės minkštu kampu mūsų svetainėje. Mano manymu idealus kainos ir kokyb4s santykis. Rekomenduoju!!!
Laimingas klientas
rating

Noriu padėkoti jums už pradinę konsultaciją salone ir užsakymo kelią. Taip, užtruko, bet buvo verta laukti. Viską gavome, esame laimingi. Serviso vyrukai labai šaunūs - greit ir profesionaliai dirba. Sėkmės jums, tikrai dar grįšim:)

Atsiliepimas
rating
Džiaugiuosi įsigytu pirkiniu,nors buvo nesklandumų,darbuotojai oriai ir garbingai juos išsprendė. Jei ne vadybininkės Astos nuoširdus bendravimas ir patarimas tikriausiai pirkinio nebūčiau įsigijus.Pasisekė įmonei,kad vienoje iš svarbiausių grandžių dirba Asta.Sėkmės.
Sofa+foteliukas
rating
Mūsų naujų namų išskirtinis akcentas - tai svetainės sofa bei foteliukas, kuris yra be galo patogūs ir kokybiški. Ačiū už puikų aptarnavimą!
Sofa
rating
Ieškodami sofos kampo netyčia aptikome šią parduotuvę. Labai patiko baldų dizainas ir komfortas. Konsultacijos be priekaištų, padėjo išsirinkti spalvą, užsakymas pristatytas itin greitai. Džiaugiames kokybišku ir patogiu baldu savo namuose.
Komentaras
rating
Ačiū Hovden komandai už tai, kad esate! Gavau jūsų kurtą, gamintą sofą.Likau patenkinta! Na ir galiu pasakyti, kad patogesnės sofos dar nesu turėjus! Konsultavimas, patarimai 10 balų.Sofa-10!
Svetainės zona
rating
Pirkome minkštą kampą, pufą bei kavos staliuką. Viskas labai patinka. Minkštas kampas City ne tik gražus, bet ir labai patogus. Kampas susilaukia daugiausia pagyrų iš visų įsigytų baldų mūsų naujuose namuose.
Puikūs baldai
rating
Įsigijome Compact sofą su miegojimo mechanizmu. Kažkas nerealaus, kai viename balde sutelpa ir išvaizdumas, ir patogumas sėdint, ir miegant. Kokybė superinė, nors tai jau nenustebino, nes tai ne pirmas mūsų įsigyjamas baldas iš Hovden. Aptarnavimas nuostabus. Visiems rekomenduoju.
Sofa-lova
rating
Šio gamintojo pirmąjį gaminį - sofą-lavą pirkome prieš 5 metus. Ne kas kita, o išskleidžiamas tvirtas ir patogus mechanizmas buvo bene pagrindinis kriterijus ir vienintelis anuomet atrastas visoje LT baldų pardavimų rinkoje, greičiausiai atvedęs prie konkretaus gamintojo. Šiandien galime sakyti, kad baldu nenusivylėme, sofa-lova naudojama kasdien, mechanizmas puikiausiai veikia, audinio ir sėdimosios dalies išvaizda išties gera. Šiandien rinkoje pasiūlymų pagal tą patį kriterijų rasti galime ženkliai daugiau. Ieškojome, vertinome, lyginome ne vieną ir visgi grįžome prie to, kas asmeniškai jau patikrinta. Kitam kambariui įsigijome šio gamintojo antrą sofą-lovą, kuri visų pirma taupo erdvę, neužimą daug vietos, antra - be galo lengva išskleisti/suskleisti, + dėl pasirinkto audinio šįkart atrodo itin prabangiai. Taip pat pagirsiu, kad sėdimosios dalies komfortas geresnis lyginant su pirmu gaminiu. Kaina išliko ta pati, kurią išleidome pirkdami pirmąjį baldą, apatarnavimo kokybės pirmą kartą nesureikšminome, bet pastarasis buvo ypatingai atidus, malonus, nuo užsakymo formavimo iki pristatymo į namus viskas vyko be mažiausių nesklandumų.
Puiku
rating
Labai malonus aptarnavimas, paslaugūs darbuotojai, aukšta kokybė. Labai rekomenduoju.
Sofa Smarty
rating
Pasinaudojau dizainerės pasiūlymu , ieškoti reikiamos sofos-lovos Hovden salone , ieškojau nedidelės sofos-lovos ir atradau būtent čia, ko ir ieškojau. Produktas kokybiškas minkštumas idealus sėdėjimui ir gulėjimui, žodžiu labai patenkinta.
Atsiliepimas
rating
Netikėtas atradimas viršijęs mūsų lūkesčius. Dar tokio patogumo, grožio, kainos ir kokybės santykio nebuvome radę. 4vietė sofa su foteliuku yra nuostabūs, puikiai tiko naujuose namuose. Labai maloni Vilniaus salono darbuotoja mums labai padėjo išsirinkti audinį iš daugybės pavyzdžių. Didelio dydžio audinių pavyzdžių dėka tą nebuvo sunku padaryti. Aptarnavimas aukščiausio lygio. Ačiū! Rekomenduojame visiems!
Rekomenduoju!
rating
Viskas profesionaliai ir laiku! Puikūs baldai :) Ačiū Jums.
Rodoma 1 - 26 iš 26 prekių